Кошик
160 відгуків
promo_banner
+380 (95) 613-88-42
Гимназическая набережная (Красношкольная набережная), 24, Харків, Україна

Які робочі рукавички з х/б вибрати по класу в'язки і кількістю ниток

Які робочі рукавички з х/б вибрати по класу в'язки і кількістю ниток

Для багатьох робочі бавовняні рукавички візуально нічим не відрізняються між собою, але це не так. Вони різняться по щільності, якості в'язки та іншими показниками. Тому і діляться ці вироби на види за класами і кількістю ниток.

Класи робочих рукавичок

Поділ на класи залежить від щільності скручування ниток, їх товщини і інших характеристик:

  1. Для захисту від механічних пошкоджень використовують найменування 7-го класу з товстих ниток із звичайною щільністю в'язки. Тому вони більш товсті і грубі, що запобігає травми при роботі, захищаючи від механічних пошкоджень.
  2. Популярні вироби 10-го класу, які поєднують у собі і збереження чутливості рук, і захист від пошкоджень. Це досягається за рахунок використання більш тонкої пряжі, але з високою щільністю скручування. Таким чином, можна виконувати будь-які ремонтно-будівельні роботи, складання механізмів і т. д. Зверніть увагу, що є варіації таких рукавичок: стандартні, з ПВХ покриттям для більшого захисту і зчеплення, армовані поліефірної ниткою і т. д. Перевагою цих виробів є те, що можна вибрати «протекторний малюнок, кількість ниток, замовивши рукавички для різних видів робіт. Всі вироби повністю натуральні, виготовлені з 100 % бавовни.
  3. Вироби 13-го класу, призначені для високоточних робіт і володіють високою щільністю в'язки. Вибір повинен ґрунтуватися на тому, які види робіт потрібно виконувати. Але для будівельних та інших супутніх робіт, де потрібен захист і чутливість рук, найбільш оптимальними будуть рукавички десятого класу.

Розподіл за кількістю ниток

Тут все набагато простіше: рукавички можуть виготовлятися з скручування і в'язки трьох, чотирьох або п'яти ниток. Також вони будуть відрізнятися додатковими характеристиками:

  • Довжина манжети зап'ястя: коротка або видовжена.
  • Прості х/б вироби або з наявністю ПВХ покриття. Також практично всі найменування зазвичай мають латексну окантовку манжети. Відсутність протекторного малюнка з ПВХ – не є недоліком, так як такі рукавички використовуються для особливих робіт, наприклад, на склодувній виробництві або там, де потрібна гаряча обробка матеріалів.

Дуже часто використовують вироби з ПВХ покриттям, що має різний малюнок: точка, хвиля, протектор. Кожен з видів має свою область застосування. Наприклад, точковий візерунок рекомендований для вантажно-розвантажувальних робіт.

Невипадковим є вибір бавовни для виробництва рукавичок. Він надає виробам міцності, високої щільності, не викликає роздратування рук і дуже практичний. Після виконання робіт такі рукавички можна навіть прати і використовувати повторно. Їх вибір повинен бути заснований на цілях використання, від чого буде залежати клас і кількість ниток.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner