Кошик
160 відгуків
promo_banner
+380 (95) 613-88-42
Гимназическая набережная (Красношкольная набережная), 24, Харків, Україна

Електроізоляційні трубки з ПВХ, ТКР, ТКСП, QSPU,ROYAL FLEX, фторопластовых, пластикату.

Пластмаси і полімери - капролон, фторопласт, поліпропілен, оргскло та інші Капролон стрижневий і листовий (колір-натуральний), капролон (колір-чорний) з дисульфідом молібдену, самосмазывающая композиція, блоки натуральні і з графітом, Поліамід 66 Фторопласт стрижневий, листової, фторопласт втулки; Заготовки з фторопласту Ф-4К20: стрижні, втулки (Ф-4К20, Ф-4К15М5, флубон-15, флубон-20); Стрічка ФУМ, джгут ФУМ Полісульфон (PSU) Пластини вальцьованих для прокладок і діафрагм з фторопласту марок ХТЗ, ХТН Фторопласт - 2 стрижневий, листовий Поліпропілен листовий (PP-C, PP-H), поліпропілен зварювальні прутки (овальні, трикутні, круглі), поліпропілен стрижневий високомолекулярний Поліетилен (PE-500, PE-73), надвисокомолекулярний поліетилен (PE-1000, PE-55), поліетилену PE-300 Поліамід (PA-6G) листовий і стрижневий Електрокартон, поліетилен, оргскло, пластикат 57-40 Вініпласт листовий (ВНЭ, ВН, PVC), вініпласт стрижневий, вініпластовие зварювальні прутки Трубка ПВХ ТВ-40 (нефарбована і кольорова)трубка ПВХ ТБ-50 морозостійка, трубка ТКР-М, трубка ТКР,трубка ТКСП Лак МЛ-92, лак ГФ-95, лак КО-916К, емаль ГФ-92(ХС), емаль ГФ-92(ГС) Ізолента ПВХ, Ф-4ДСА-фторопластовий, СФ 1-35Г, СФ 2-35Г, текстоліт ПТ, текстоліт ПТК,текстоліт А,Б, гетинакс Електроізоляційні стрічки: ізолента хб, ізолента ПВХ, смоляна стрічка, стрічка ЛЭТСАР, киперная стрічка, тафтяная стрічка, лавсанова стрічка, стрічка ЛЭСБ Лакотканини на капроні: ЛКМ, лакотканини на шовку: ЛШМ, склотканини ЛСК-155/180, ЛСМ-120/130, ЛСКЛ-155(липка стрічка)

Огородження(поліаміду),фторопласту, текстоліту,склотекстоліти, гетинаксу, поліуретану,
тефлонові і силіконових лакотканей, лакотканей ЛКМ, ЛСМ,ЛСК, ЛЕС.

трубок : ТКР, ТКСП, QSPU,ROYAL FLEX, фторопластовых,

стрічки : кіперному, лавсановій, тафтяной, скляної

плівок : тефлонові , ПЕТ-Е, поліїмидні ПМФС, ПМА

Чому з нами вигідно працювати:

ЦЕ ШВИДКО, НАДІЙНО, ЗРУЧНО!

Ми допоможемо Вам заощадити (наші ціни на багато позицій самі низькі).
Для постійних клієнтів передбачена система накопичувальних знижок.

Для партнеров - ритейлеров предусмотрены специальные цены.
Вам не нужно тратить время на поиск материалов и выбор марки товара, - достаточно лишь зайти на наш сайт или позвонить по телефону, выбрать товары и оформить заказ.
Остальное, сделаем за вас мы.
На все товары, реализуемые  нами, предоставляется гарантия фирмы производителя.
Покупку доставят в ваш город, вы сможете ее получить на грузоперевозчике на следующий день после оплаты.

*Все товары могут быть доставлены в любой город Украины перевозчиками, которые функционируют на территории Украины

Трубки ТКР кремнійорганічні ізоляційні відносяться до типу 203 ГОСТ 17675. Трубка з кремнійорганічної термостійкої гуми (ТКР) застосовується для ізоляції струмоведучих елементів різних електротехнічних пристроїв та апаратури, пучків ізольованих проводів, кінцевого закладення і ремонту високовольтних кабелів, що працюють при напрузі до 1000 В постійного і змінного струму. Трубки виготовляються із сумішей резоновых кремнійорганічних для електротехнічної промисловості марок К-8, К-69, К-673, До-1520. Термін служби готових трубок з цих гумових сумішей становить від 5 до 10 років. Трубки ТКР призначені для використання в якості електроізоляційного матеріалу і відрізняються підвищеним класом нагрівостійкості в порівнянні з аналогічними виробами з інших полімерних матеріалів. Трубки ТКР застосовують для електричної ізоляції струмоведучих елементів різноманітних промислових і побутових електротехнічних пристроїв постійного і змінного струму (при частоті струму 50 Гц до 660 У виконання I і до 1000 виконання II). Трубки ТКР можуть експлуатуватися в діапазоні температур від - 60С до 180С , таким чином ставлячись до класу нагрівостійкості - Н. Застосовуються як і трубки ТКР для ізоляції вивідних і монтажних проводів електрообладнання, струмоведучих елементів різних електротехнічних пристроїв і апаратури і т. д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner